женско

Пронајдени се 7 резултати на тема „женско“
Радио Милева

Славица Ќуктераш е без предрасуди: „Би можела да се бакнам со женско… има многу згодни риби на естрадата, Кија, Цеца, Брена…“ (ВИДЕО)

Откако се разведе, фолк пејачката Славица Ќуктераш често може да ја слушнете како шокира со своите изјави. Исклучок не беше ниту емисијата...