жени

Пронајдени се 519 резултати на тема „жени“
Љубов и Секс

Три совети за парови кои започнуваат заеднички живот: Практикувајте интимност, но одвојте и време за себе

Домот е најинтимниот простор што го имаме, а делењето со нашиот партнер може да биде страшно или убаво искуство. Повеќето парови, сепак,...
Радио Милева

Презентерот на временската прогноза на ТВ Сител, Спасе – Рола има страв „до бола“ да се жени: Рекламите му „отворија очи“, во нив го виде она што го кочи (ФОТО)

Спасе Јовановски, познатиот презентер на временската прогноза на ТВ Сител, попознат како Спасе – „Рола до бола“ и верен придружник...
Љубов и Секс

Повеќето жени „се палат“ на ова, а нема да ви признаат: Мажите немаат поим со што можат да ги доведат до лудило

Повеќето жени ќе се согласат дека кај мажот со кој се во врска, или кој што им се допаѓа, сакаат сè од глава до петици, но некои делови...
Foto: Printscreen/TikTok
Радио Милева

Се ожени со 10 жени, тие лудуваат по неговите „жешки“ масажи, а тој сака сите да ги задоволи: Овој човек им направи проблем на многу мажи (видео)

Њујоршкиот инфлуенсер Емануел Ластин (28) наводно се оженил со 10 жени на церемонија на плажа, а видеото од настанот на TikTok го погледнале...
Љубов и Секс

Како секој маж ’’да трча“ по вас? Експерт за врски открива 2 трикови и тврди дека докажано функционираат

Експертот за врски Слаѓана Трикиќ истакнува дека еден од начините да го натерате мажот да „трча“ по вас е тој да ја преземе целата иницијатива. Иако...