задруга2

Пронајдени се 23 резултати на тема „задруга2“
Радио Милева

Пејачката должи пари, па добива закани од лихвари: „Со нас никој не се шегувал, па нема ни ти шаторска калаштуро!“

Пејачката и  учесничка во „Задруга 2“  Надежда Билjиќ изминативе денови добивала заканувачки пораки од опасни момчиња, од кои пред...
Радио Милева

Елеонора Миљковиќ и Ива Спасовска се физички слични, иако не се роднини: Што ги врзува „задругарката“ и креаторката? (ФОТО) ?

Овие две убавици ги имаат сите физички предиспозиции да бидат вбројани во редот на најубавите, најзгодните, најсексапилните и најпожелните...
Радио Милева

Станија речиси гола се појави на забава, а „невина“ ја напушти „Задруга 2“: „Младо пилешко“ и „стара тетка“ за секс за петка! (ФОТО)

Станија Добројевиќ,  го заврши своето учество во „Задруга 2“ на третото место. Но таа верува дека излегува како победник, бидејќи го...
Радио Милева

Завчера имаа експлицитен секс во бањата, сношти пред сите во спалната: Ни камери, ни цимери… на Надежда и Томо ништо не им пречи и никој не може да ги спречи (ВИДЕО 18+)

Пејачката Надежда Биљиќ и манекенот Тома Паниќ  пред неколку дена имаа експлицитен секс во бањата и целиот народ имаше шанса да ја види...
Радио Милева

Откако Слоба ладно без да проговори збор со неа си замина од шоуто, Луна доживеа тежок нервен слом! (18+ВИДЕО)

Луна Ѓогани не можеше да дојде на себе  по средбата што ја имаше со Слободан Радановиќ, откако тој го напушти имотот! Луна отиде во пабот,...
Радио Милева

Јелена Круниќ и Марко – Петручи имаа жестока секс партија пред очите на другите задругари кои со овации навиваа! (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Круниќ и Марко Петрушевиќ Петручи најпрвин се бакнаа на синоќешната забава, а потоа, како што обично се случува,  завршија во...
Радио Милева

Журка во Задруга 2: Луна и Јелена Круниќ изведоа „валкан танц“ на песната на Кија, па за малку што не се „залапаа“ (ВИДЕО)

Големиот шеф во „Задруга 2“ вчеравечер на учесниците им приреди забава во барот, за време на која Луна Ѓогани и Јелена Круниќ изгледа...
Радио Милева

Александра Суботиќ „пет пари“ не дава за камерите: Си се расоблече и сите и ги видоа големите голи гради! (18+ ВИДЕО)

Атрактивната и секси ријалити учесничка Александра Суботиќ, ги усреќи припадниците на посилниот пол кога ги покажа голите гради пред...
Радио Милева

Зерина Хечо заборави на камерите, се поднаведна, па сите се прашуваат дали под кусото фустанче носеше гаќички? (ФОТО)

Новата сезона на реалното шоу „Задруга 2“ само што започна, а дел од неговите учеснички, како Зерина Хечо очигледно веќе премногу се...