задруга 5

Пронајдени се 34 резултати на тема „задруга 5“
Радио Милева

Душица Јаковљевиќ во провиден фустан на финалето на „Задруга 5“, а сите погледи ги собра нејзиното длабоко деколте (фото)

Водителката Душица Јаковљевиќ од студиото во Шимановци  за финалето на „Задруга 5“ избра специјален бел фустан, кој беше провиден...
Радио Милева

Нова жеска тепачка во „Задруга 5“: МЦ Алекс ја скубеше за коса, а потоа ја нокаутираше со нога во главата Миме Шарац (ВИДЕО)

Претходните денови имаше ужасни скандали во Задруга 5 на кои се чини дека им нема крај, бидејќи сега дојде до нова тепачка меѓу МЦ Алекс...
Радио Милева

Босанската старлета со својата гнасна постапка ја згрози ТВ публиката: Далила си ги миеше нозете во кујнскиот садопер (ВИДЕО)

Дел од учесниците во релното шоу „Задруга 5“ го испочитуваа зборот на менторот на имотот Мама Џехва,па веднаш се фрлија во работата...
Радио Милева

Викторија Митровиќ и Маријана Зоњиќ во женска тепачка во „Задруга 5“: Тупаници, клоци и корнење коси, кутнати во кревет (ВИДЕО)

Викторија Митровиќ имаѓе жесток судир  со Маријана Зоњиќ среде ноќ во кревет, пред камерите на реалното шоу „Задруга 5“. Таа се растрча...
Радио Милева

Ријалити учесничката Вики Митровиќ со шокантана изјава: „Мене не ме е*ел само оној што брзал да стигне на воз“ (ВИДЕО)

За време на кавгата со Маријана Зоњиќ, Викторија Вики Митровиќ откри дека била интимна со нејзиното поранешно момче, пејачот Игор Костиќ...
Радио Милева

Дениз Дејм очигледно ужива да пружа орално задоволство: Напалената старлетата „усно го усреќи“ Зола (ВИДЕО 18+)

Учесничката во реалното шоу „Задруга 5“ Дениз Дејм важи за дама со лесен морал, па така пред неколку недели имаше експлицитен секс во...
Радио Милева

Мислејќи дека никој не гледа „се залапаа“, но камерите ги снимија: Тара Симов и Далила во љубовна „лезбо герила“? (ФОТО)

Гледачите на реалното шоу „Задруга 5“  останаа шокирани од видеото кое вчера, (27 јануари 2022) се појави на социјалните мрежи. Имено, двете...
Радио Милева

Ова е досега нејжешката акција во изолација во „Задруга 5“: Маја Маринковиќ по бујните облини, ги покажа и своите „јавачки“ вештини (ВИДЕО)

Откако Маја Маринковиќ и Филип Цар останаа само во собата за изолација, веднаш ја искористија можноста да ја надминат осаменоста. Доаѓањето...
Радио Милева

Нова женска тепачка во „Задруга“: Миљана и Тара Симов крвнички разменија тупаници, клоци, корнење коси… (ВИДЕО 18+)

Миљана Кулиќ и Тара Симов имаа нова жестока пресметка во реалното шоу „Задруга 5“. Имено, се шпекулира дека и двете „задругарки“ мешале...
Радио Милева

Нов хистеричен напад во „Задруга 5“: Далила доби „нервен слом“, врескаше, туркаше, уриваше се пред себе (ВИДЕО)

Далила Драгојевиќ и Филип Цар се скараа, па уште еднаш ја раскинаа врската. „Ја завршив со моето излагање. Ме излажа, ме изневеруваше...
Радио Милева

Маја Маринковиќ гола среде зима, гигантските облини едвај ги смести во мини бикини: Горе бунда, долу танга! (ФОТО)

Контроверзната ријалити учесничката Маја Маринковиќ со месеци е во центарот на внимението на медиумите, а секоја нејзина објава на...
Радио Милева

Филип Цар и Далила Драгојевиќ останаа сами во собата за изолација, но наместо со „жешка акција“ се’ заврши со „рачна рекација“ (ВИДЕО)

По туширањето, Далила Драгојевиќ и Филип Цар завршија сами во собата за изолација, а тој веднаш се смести во креветот до неа. Почнаа да...
Радио Милева

Учесничката во „Задруга 5“ исмена на столбот на срамот: Далила снимена како „испушта ветрови“ додека чекори? (ВИДЕО)

Далила Драгојевиќ со недели е во центарот на вниманието на јавноста поради аферата со Филип Цар и напуштањето на нејзиниот сопруг Дејан...
Радио Милева

Станија тргнува на турнеја по клубови и дискотеки, па се враќа во „Задруга“: Старлетата најави лудило на сцената! (ФОТО+ВИДЕО)

Станија Добројевиќ неодамна го напушти прекрасниот имот во Шимановци. Таа постигна договор со продукцијата да влезе во „Задруга“...