задруга 2

Пронајдени се 74 резултати на тема „задруга 2“
Радио Милева

Станија со секси видео и пост на благодарност се прости од „Задруга 2“: Набрекнати брадавици и длабоко врежана танга! (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ иако важеше за еден од фаворитите за победа, а многумина веќе и ја прогласија за победник на „Задруга 2“ , го освои...
Радио Милева

Македонката Елеонора Миљковиќ гола под туш во „Задруга 2“: Пред камерите го покажа сиот телесен раскош, но и тоа не беше доволно да остане во шоуто (ВИДЕО 18+)

Како се наближува крајот на реалното шоу „Задруга 2“, се слулува чуден феномен. Камерите као да не постојат, а голотијата на учесничките...
Радио Милева

Давид и Ана Кораќ „пет пари“ не даваа за цимерите, па останаа „до гола кожа“ пред камерите: Силиконски гради и голо меѓуножје (18+ ФОТО)

Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ за време на шоуто  и “Гледањето на снимките” повторно бурно реагираа кога наидоа на негативни коментари...
Радио Милева

Бившото момче кое и го објави ценовникот на Ана Кораќ, пред да влезе во „Задруга“ објави нови фотографии: „Рака на градите онака… другарски“! (ФОТО)

Филип Мијатов, поранешното момче на Ана Кораќ ко и го објави ценовникот на услуги и раскажа што се сака и прави за 500 евра во кревет, наскоро...
Радио Милева

Не може без секс: Ана Кораќ и Давид имаа жешка акција во туш кабината, по што таа побара нешто бизарно од него (ВИДЕО)

Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ редовно одат заедно на туширање, но исто така туш кабината ја користат и за да имаат жешки интимни односи...
Радио Милева

Најпознатата естрадна ескорт дама е во реалното шоу „Задруга2“: Скапи клиенти и уште поскапа цена за еден час с*кс со неа! (ФОТО)

Учесничката во реалното шоу „Задруга2“, русокосата и бујна Сања Станковиќ, наводно е најскапата ескорт дама и главната проститутка...
Радио Милева

Давид Драгојевиќ и се извини на бившата девојка, призна дека најмногу сака кога сегашната го гледа в очи додека ја држи за рака, па и ја пикна раката меѓу нозе под масата! (ВИДЕО)

Во „Задруга2“ и надвор од неа, со денови сите ги коментираат односите меѓу Давид Драгојевиќ и Ана Кораќ. „Бев многу негативен и агресивен,...
Радио Милева

Миљана и Зола разговараа за нивните интимни односи: Кога таа му ги спомна сантиметрите, тој се покаја за муабетот! (ВИДЕО)

Миљана Кулиќ и Лазар Чолиќ – Зола зборуваа за нивните интимни односи во пабот. Во еден момент Миљана почна да зборува за полниот орган...
Радио Милева

Еве како изреагира Луна кога продукцијата и ја пушти новата песна на Слоба Радановиќ насловена „Коцка“ (ВИДЕО)

Продуцентите на реалното шоу “Задруга 2” одлучија  да и приредат мало изненадување на  Луна Ѓогани, па и ја пуштија да ја слушне...
Радио Милева

Општ хаос во Задруга 2: Ана Кораќ призна дека би спиела со Давид, око да не и трепне што девојка му Александра седи на метар од неа (ВИДЕО)

Ана Кораќ  призна дека таа го (по)сак(ув)а Давид Драгојевиќ. Откако  ссношти беше пуштена снимката на која таа ова му го зборува на Мики...