воспитување

Пронајдени се 17 резултати на тема „воспитување“
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ ги советувала Анастасија и Вељко никогаш да не се споредуваат со неа и со покојниот Жељко (фото)

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ вели дека ги советувала Анастасија и Вељко никогаш да не се споредуваат со неа и со покојниот Жељко Ражнатовиќ...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ првпат проговори за работи за кои досега нема зборувано: „Секоја мајка треба да го слушне ова“

Лидија Вукиќевиќ од почетокот на својата кариера, првпат се расплака за време на едно интервју. Таа зборуваше за своите два сина, Андреј...
Радио Милева

Гоца Тржан проговори за наследничката Лена: „Мојата ќерка со години нема контакт со татко и ниту пак сака!“

Гоца Тржан од бракот со Иван Маринковиќ ја има ќерката Лена, која ја роди пред 13 години. Пејачката не сака да зборува за својот поранешен...
Радио Милева

Илда Шаулиќ призна дека не ја воспитува ќерката како што ја воспитувале нејзе: Наместо методите на татко и Шабан, ги користи оние на мајка и (фото)

Популарната српска пејачка и ќерка на покојната народна легенда Шабан Шаулиќ, Илда, признава дека нејзиниот татко е пример за многу...