во глава

Пронајдени се 3 резултати на тема „во глава“
Радио Милева

Жика Јакшиќ, водителот на шоуто „Никогаш не е доцна“ раскажа како и зошто завршил со расцепена глава: Заради девојка, го носеле „на шиење“ во болница!

Продуцент на „Гранд“ и водителна музичкото  шоу „Никогаш не е доцна“, шармантниот Жика Јакшиќ раскажа како и зошто завршил со расцепена...
Радио Милева

Иако разделени, Роберт никако не ја испушта од око, па будно го следи секој чекор на Агнеса: „Абе женче, тебе само мажи ти се вртат во главата, мисли малку на ќерките за промена“

Сагата за екс дитекторот на АЕК  и неговата „захтевна“ ( се’ уште на хартија) сопруга таман мислевме дека заврши, кога протагонистите...
Радио Милева

Српската пејачка отишла да пее на панаѓур, па претепала гостин: „Го удрив со микрофонот во глава, му потече крв, па јас, ама и цел шатор скокна врз него…“

Фолк пејачката Гоца Божиновска беше гостинка кај Огњен Амиџиќ, во неговото „Ами Џи шоу“. Тој ја замолио да ја издвои најголемата непријатност...