вљубена

Пронајдени се 4 резултати на тема „вљубена“
Радио Милева

Софија Милошевиќ отвори душа: „Ме обвинија дека сум му го растурила бракот, а јас сум само вљубена… до уши!“ (ФОТО)

Убавата Софија Милошевиќ веќе неколку месеци ужива во љубовта со фудбалерот Лука Јовиќ, и повеќе не крие туку гордо истакнува дека е...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ отвори душа, па ги изнесе сите детали: „Да, во врска сум со 15 години помладо момче, и тој го плати луксузното патување“! (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ (57) има момче кое е помладо од неа цели  15 години. Познатата Виолета од култната серија „подобар живот“ вели...