вљубена

Пронајдени се 10 резултати на тема „вљубена“
Радио Милева

Сани Гроздановска без да знае дека е вљубена „пеперутки во стомакот ја опија“, ама таа побрза да ги прати на… токсикологија! (ФОТО+ВИДЕО)

Сања Сани Гроздановска дефинитивно е по многу нешта „една и единствена“… Не само како пејачка која важи за „кралица на кафеанската...
Радио Милева

Силвана Арменулиќ пред да загине поднела документи за развод од својот сопруг: Била вљубена во една друга позната личност, но тоа не бил Тома (ФОТО)

Иако во филмот „Тома“ бракот на пејачката Силвана Барјактаревиќ, подоцна Арменулиќ со нејзиниот сопруг, тенискиот тренер Радмило...
Радио Милева

Победничката во „Ѕведите на Гранд“ не се двои од него: Џејла Рамовиќ бескрајно е вљубена во својот Рио (ФОТО)

Минатата година, Џејла Рамовиќ го доби најубавиот роденденски подарок од нејзините родители, кој стана и новит член на нивното семејството...
Радио Милева

Сораја е одново вљубена, само овој пат во… жена: Сочниот бакнеж на двете силиконски убавици, ќе ви предизивика недоумици?! (ВИДЕО)

Старлетата Сораја Вучелиќ шокираше со ново видео на својот Инстаграм профил.Имено, таа сподели клипче на кое е снимана со русокоса пријателка,...
Радио Милева

Софија Милошевиќ отвори душа: „Ме обвинија дека сум му го растурила бракот, а јас сум само вљубена… до уши!“ (ФОТО)

Убавата Софија Милошевиќ веќе неколку месеци ужива во љубовта со фудбалерот Лука Јовиќ, и повеќе не крие туку гордо истакнува дека е...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ отвори душа, па ги изнесе сите детали: „Да, во врска сум со 15 години помладо момче, и тој го плати луксузното патување“! (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ (57) има момче кое е помладо од неа цели  15 години. Познатата Виолета од култната серија „подобар живот“ вели...