владимир волков

Пронајдени се 4 резултати на тема „владимир волков“
Радио Милева

Полугола на сцена: Се појави снимка од настапот на Сандра Африка, жешката атмосфера доведена до максимум (видео)

Пејачката Сандра Продановиќ, попозната како Сандра Африка, минатата недела гостувајќи во емисијата на Огњен Амиџиќ откри дека ја поврзувале...
Радио Милева

Сандра Африка и Владимир Волков повторно се во врска: Фудбалерот два пати ја изневерил, а пејачката му се врати по трет пат (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Продановиќ позната како Сандра Африка, наводно како што пишуваат српските медиуми е во врска со Владимир Волков,...
Радио Милева

Сандра Африка ја блокираша Ивана – Ураган на социјалните мрежи: Џепната венера не можеше да поверува дека другарката и се „смувала“ со бившиот!? (ФОТО)

Последните денови во јавноста започна да кружи приказна дека пејачката Ивана Николиќ, членка на групата „Ураган (Hurricane)“, е во врска...
Радио Милева

Сандра Африка и нејзиното бившо момче Владимир Волков во жестока секс акција: Пејачката и фудбалерот ја демантираат фотографијата која кружи на Интернет (ФОТО)

Српската пејачка Сандра Африка и фудбалерот Владимир Волков се повторно во епицентарот на вниманието, по скандалозната фотографија...