владе дивац

Пронајдени се 3 резултати на тема „владе дивац“
Радио Милева

Петра, ќерката на Владе Дивац обзнани дел од пораките со „непристојни предлози“ кои и ги праќал фудбалерот Ниша Савељиќ (ФОТО)

Петра Дивац, ќерката на Владe Дивац, се најде во центарот на скандал поради фудбалерот Нишa Савељиќ кој и праќал недолични пораки. Нејзиниот...
Радио Милева

Владе Дивац го претепал Ниша Савељиќ: НБА ѕвездата и фудбалерот биле добри пријатели, се додека ќерката на Дивац не почнала да добива додворувачки пораки од пријателот на татко и!

Прославената кошаркарска НБА ѕвезда  Владе Дивац го претепал поранешниот фудбалер Ниша Савељиќ на крајот на декември минатата година...