високи потпетици

Пронајдени се 20 резултати на тема „високи потпетици“
Радио Милева

Секси аутфит за врнежливо време: Сузана Гавазова знае да го привлече вашето внимание и кога е невреме (фото + видео)

Македонската фолк пејачка Сузана Гавазова во секое време има што да понуди и добро знае како да ги изненади нејзините следбеници со...
Радио Милева

Пејачката Сани им се враќа на настапите, само што пред да излезе од дома мора да се наврати на основата која во карантин ја заборави (фото)

Откако прогласија укинување на полицискиот час, а со тоа од денес четврток и отварање на рестораните, кафулињата и кафеаните, музичарите...
Радио Милева

Манекен со високи потпетици на писта се прошета како „пијана жирафа“ – се смееше дури и „ледената“ Ана Винтур (видео)

Манекенот Леон Дам, стана вистинска сензација на модната недела во Париз, кога поради неговото драматичното чекорење на високи потпетици...
Радио Милева

Викторија Бекам како и секогаш во беспрекорен стајлинг, но за еден детаљ направи голема грешка, па сега сите ја зборуваат (фото)

Модната дизајнерка и поранешна „Спајсица“, Викторија Бекам, привлече внимание кај фотографите додека беше во шопинг на улиците на...