виктор живојиновиќ

Пронајдени се 44 резултати на тема „виктор живојиновиќ“
Радио Милева

Јавно му се заблагодари на деверот: Александра Пријовиќ доби несекојдневен подарок од Виктор Живојиновиќ (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ на сите им покажа што доби од нејзиниот девер, Виктор Живојиновиќ, син на фолк sвездата Лепа Брена. Имено,...
Радио Милева

Јавно се закани: На синот на Лепа Брена го изграбале луксузниот автомобил, а тој порача: „Ќе те пронајдам, стоко“

Синот на Лепа Брена на „Инстаграм“ истакна колку е бесен бидејќи му го изгребале автомобилот. Имено, Виктор Живојиновиќ на хаубата...
Радио Милева

Виктор Живојиновиќ проговори за врската со Сандра и откри дали ќе има свадба: „Имам 22 години, а сите сакаат да ме женат“

Најмладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ повеќе од една година ужива во емотивната врска со Сандра Миљковиќ. Во...
Радио Милева

Освен Стефан, сега и помалиот син на Лепа Брена покажа музички талент, а девојка му го нарече маерсто (фото)

Синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, се обиде во музиката и иако покажа дека може да пее убаво, а многумина му предвидуваа кариера...
Радио Милева

Лепа Брена воодушевена од новата снаа – Пејачката првпат проговори за девојката на помалиот син Виктор

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ е во врска со Сандра Миљковиќ која студира српска книжевност, а се занимава и со шминкање. Српските...