вежбање

Пронајдени се 29 резултати на тема „вежбање“
Радио Милева

Снеже Велков се лути кога ќе и речат не се гледа на неа дека вежба, ама сега позираше во бикини и покажа што се резултати (фото)

Убавото чувство доаѓа од внатре, среќата и радоста се состојба на умот – ова е секојдневната животна девиза по која се води Снеже Велков. Позната...
Радио Милева

Џенифер Лопез е ултрасекси и во 50-тата: Ѕвездата се соблече, па покажа дека е вистински… „ѕвер“! (ВИДЕО)

Латино дивата Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека нејзината фигура не е лесно да ја добиеш. Секој знае дека пејачката изгледа импресивно...