вежба

Пронајдени се 33 резултати на тема „вежба“
Радио Милева

Го нeмате видено во вакво издание: Здравко Чолиќ уловен како вежба во осмата деценија од животот (видео)

Здравко Чолиќ во почетокот од својата кариера важеше за еден од најзгодните пејачи, а и денес кога има 70 години е вистински фраер. Екипата...
Радио Милева

Турскиот заводник Џан Јаман објави снимки како вежба во домашен амбиент: Актерот разголен го покажа своето згодно тело (фото)

Еден од најпопуларните турски актери Џан Јаман од серијата „Романтичарот“  важи за еден од најзгодните актери во регионот. Каде и...
Радио Милева

Актерката го покажа своето згодно тело во шестата деценија од животот: Кетрин Зета Џонс и кога вежба во бикини е права бомба (видео)

Актерката Кетрин Зета Џонс (51) која многумина ја сметаат за една од најзгодните жени во светот, ја покажа својата завидна фигура додека...
Радио Милева

Кога Станија вежба, на другите теговите сами им паѓаат од раце: Старлетата во теретана без гаќички (ФОТО)

Тело – вретено, бујна силиконска предница и извајана, обла и убаво формирана задница… Патем, сексапилот пуштен на максимум и предизвикувачки...
Радио Милева

Снеже Велков доби засилување: Водителката ја имаше најдобрата поддршка за вежбање – помалото синче (фото)

Снеже Велков не е Снеже Велков ако не е физички активна. За водителката и фитнес инстуркторката нема изговори кога станува збор за спортување. Пред...
Радио Милева

Камасутра фискултура: Марија Шерифовиќ вежбаше по дома заедно со нејзинoто куче, а песот, всушност се обиде „да вежба“ нешто друго… врз неа! (ВИДЕО)

Со оглед на тоа што беше надвор од својата земја, на Марија Шерифовиќ и е одреден карантин од 28 дена по враќањето во Србија. Пејачката...
Радио Милева

Додека Италија е во хаос од пандемијата, нивната најсекси спортска новинарка со провокативни фотографии направи хаос во машките глави (ФОТО)

Најсексапилната италијанска спортска новинарка Дилета Леота и покрај целиот хаос со кој се соочува нејзината земја во борбата со коронпандемијата,...