весна ѓогани

Пронајдени се 11 резултати на тема „весна ѓогани“
Радио Милева

Весна Ѓогани проговори за снимката на која Ѓоле Ѓогани се бакнува со друга жена: „Да имаше љубовница, јас прва ќе дознаев“

Откако папараците го уловија Ѓоле Ѓогани како се бакнува со друга жена, неговата сопруга Весна Ѓогани тврди дека Ѓоле не ја изневерил...
Радио Милева

Нови детали: Ѓоле Ѓогани ја изневерува сопругата со семејна пријателка со која се познава повеќе од 20 години?

Екишата на „Папарацо лов“ го улови пејачот Ѓоле Ѓогани како наводно разменува нежности во автомобил со непозната жена. Како што пишува...
Радио Милева

Среде емисија почна да зборува што се’ прават во креветот: Весна Ѓогани „пропадна во земја“ поради изјавата на Ѓоле (фото)

Брачната двојка Весна и Ѓоле Ѓогани се на сцената со години, а заедно и во хармоничен брак. Тие беа гости во емисија, а „исплива“ и она...