вереница

Пронајдени се 9 резултати на тема „вереница“
Радио Милева

Дарко Лазиќ и вереницата Марина го славеа нејзиниот роденден, а еден битен детаљ на масата сите го забележаа (ФОТО)

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ го прославија нејзиниот роденден, па се пофалија со неколку фотографии на Инстаграм од тоа како си поминале. Седната...
Радио Милева

Синот на Цеца лумпуваше до зори: Вељко пееше и танцуваше качен на шанкерска столица среде дискотека (ВИДЕО)

Вељко Ражнатовиќ се потруди во Лозница добро да се забавува. Излезе со друштво, како и со вереницата Богдана Родиќ, па лумпуваше до доцна...
Радио Милева

Марина, вереницата на Дарко Лазиќ го откри името на нивниот син: Ќе се вика по ангелот за кој Дарко верува дека го спаси (ФОТО)

„Стоечки издржав и никогаш не се откажав, ниту пак ја изгубив вербата дека сè ќе биде добро. Имаше моменти кога ми беше тешко, кога не...
Радио Милева

Дарко Лазиќ облечен како Дедо Мраз не ја симнува насмевката од лице, додека неговата вереница – секси Баба Мразица му седи в скут (ФОТО)

Дарко Лазиќ, кој на 23-ти октомври доживеа сериозна сообраќајна несреќа, во моментов е во бањата во Младеновац, каде што се опоравува. Со...
Радио Милева

Се јави Александра Гагиќ, мајката на бремената вереница на Дарко Лазиќ: Еве кој од семејсвото е против врската на нејзината ќерка и пејачот (ФОТО)

Александра Гагиќ – Сандра, мајката на Марина Гагиќ, бремената вереница на Дарко Лазиќ вели дека таа и нејзиниот сопруг во се’ ја...
Радио Милева

Вереницата на Дарко Лазиќ направи селфи со пејачот в болница, а сите забележаа еден стравичен детаљ (ФОТО)

Здравствената состојба на пејачот Дарко Лазиќ се стабилизира, а во болница редовного посетува свршеницата Марина Гагиќ, која ја искористи...