вељко ражнатовиќ

Пронајдени се 158 резултати на тема „вељко ражнатовиќ“
Радио Милева

Шијан се фатил за микрофонот да прослави за синот, а Вељко си заминал 30 минути по доаѓањето – тоа што му го порачал не можел да го издржи

Мирко Шијан вчера во својот дом направи голема прослава по повод раѓањето на синот, а на прославата се појави и Вељко Ражнатовиќ. Шијани...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ се појави на прославата кај Шијан, без Богдана: Боксерот беше видно изнервиран, а еве што правеше цело време

Мирко Шијан и Бојана Родиќ вчера станаа родители, а токму оваа информација е главна вест во медиумите во соседството. Започнаа веселбите...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ проговори за проширување на семејството: „Работиме на тоа, сакам да имаме пет, шест деца“

Боксерот и синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ вели дека планира проширување на семејството со Богдана Родиќ. „Работиме на тоа....
Радио Милева

Вељко ја напуштил прославата на роденденот на мајка му Цеца, непосредно пред гостите да пристигнат: Има ли нешто во тоа, што некого не го сака? (ФОТО)

Вчеравечер, 14 јуни 2021  се одржа голема забава по повод 48-иот роденден на фолкерката Светлана Цеца Ражнатовиќ во нејзиниот дом на Дедиње,...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ во секси издание се појави на првиот роденден на внукот Жељко и ги собра сите погледи

Внукот на Анастасија Ражнатовиќ, Жељко Ражнатовиќ го славеше својот прв роденден. Токму по тој повод, семејството Ражнатовиќ организираше...
Радио Милева

Наследникот на Жељко Ражнатовиќ кај баба и дедо во Тител, а таму уште од мали нозе го качија на трактор (фото)

Боксерот и син на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, на својот Инстаграм профил често поставува фотографии и снимки од неговиот син Жељко кој сега...
Радио Милева

Синот на Цеца со црвени печати на грбот – последица од болест или третман: „Како млад мутант на нинџа – желка“ (ФОТО)

Синот на фолк sвездата Цеце Ражнатовиќ, младиот боксер Вељко, одново е целосно посветен на овој спорт и тренира неколку часа речиси секој...
Радио Милева

Вељко проговори за врската на Цеца и Богдан: „Тагувам за татко ми, но време е мајка ми повторно да се омажи“

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ јавно откри што мисли за врската на неговата мајка со Богдан Срејовиќ. Иако, Цеца не сакаше...
Радио Милева

Никој не може да го замени Аркан: Синот на Цеца се огласи откако целиот регион дозна дека мајка му има нова љубов (фото)

Веста дека пејачката Цеца Ражнатовиќ има ново партнер, 9 години помладиот, Богдан Срејовиќ, одекна како бомба, а наскоро се појавија...