тужба

Пронајдени се 11 резултати на тема „тужба“
Радио Милева

1ТВ во отворена војна со Бојана Скендеровски: Од изгледот се префрлија на приватниот живот од нејзиното минато, а таа им се закани со тужба! (ФОТО)

Откако модниот „1ТВ гуру“ Сергеј Варошлија, во „неговиот термин“, не штедеше зборови да и каже се’ што има да и каже на водителката...