турски милионер

Пронајдени се 11 резултати на тема „турски милионер“
Радио Милева

Емина Јаховиќ „смува“ уште еден милионер? Турските медиуми тврдат дека пејачката има ново момче, а еве каде го запознала

Емина Јаховиќ пред крајот на претходната година ја раскина врската со турскиот милионер Садатин Саран, а сега медиумите пишуваат дека...
Радио Милева

Нова љубовна афера: Турскиот милионер е луд по бившата на Аца Лукас – подготвен е сè да направи за да ја освои

Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ наводно е љубовна врска со турската ѕвезда Озкан Сен кој е познат како Мистер Џад. Поп...