труење

Пронајдени се 5 резултати на тема „труење“
Радио Милева

Дали Даниел Кајмакоски навистина беше „отруен“ од бившата сопруга Кристина или тоа беше само „невешта глума“, никогаш не дознавме… Сега пејачот „Глуми дека сака“ (ВИДЕО)

Случката со наводното труење и поттурање нешто во кафето кое го претходно го пиел со екс сопругата и мајка на нивното заедничко дете,...
Радио Милева

Еве каде се наоѓа Даниел Кајмакоски по немилиот настан и сомнежите дека бил отруен од бившата сопруга: „Се враќам назад каде што сè започна“

Неодамна во домашните медиуми како бомба одекна веста дека македонскиот пејач, Даниел Кајмакоски наводно бил „отруен“ од неговата...
Радио Милева

Младата „Ѕвезда на Гранд“ итно префрлена во болница на реанимација: Пејачот добил труење и алергиски шок откако јадел храна на која е алергичен

Пејачот Никола Мишовиќ, кого локалната публика го знае од натпреварот на „Ѕвездите на Гранд“, доживеа вистинска драма откако јадел...