трансформација

Пронајдени се 67 резултати на тема „трансформација“
Радио Милева

Од „краставица“ до силиконска убавица: Маја Маринковиќ денес важи за најконтроверзната ученичка во реланите шоуа, а нејзината прва појава беше далеку од последната (ФОТО)

Маја Маринковиќ повторно се појави во реално шоу, а нејзиното издание овој пат никого не остави рамнодушен. Таа денес важи за најконтроверзната...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ направи драстична промена на изгледот, сега важи за една  од  најатрактивните девојки, а некогаш изгледаше сосема поинаку (фото) 

Маријана Зоњиќ ѝ стана позната на јавноста кога се појави во реалното шоу Задруга, иако, како што вели, пее подолго време. Таа во медиумите...
Радио Милева

Шокантна трансформација на Ким Кардашијан: Тенки веѓи, кратка коса, очила и „размачкана“ шминка (фото) 

Ким Кардашијан ги изненади своите фанови кога објави фотографии за насловната страница на еден магазин на кои е целосно непрепознатлива. На...
Радио Милева

Младата македонска “Гранд“ пејачка Љупка Арсовска со тотална трансформација: Можно ли е ова да е истата личност? (ФОТО)

Младата пејачка Љупка Арсовска уште од своето прво појавување  привлече големо внимание кај публиката со својот вокал, настапот и...
Радио Милева

Елена Китиќ повторно изненади со својата трансформација: Пејачката со овој гест предизвика бура од коментари (фото) 

Елена Китиќ ја смени својата долга црна коса во руса со розови врвови, што ги изненади нејзините фанови, па коментарите под објавата...
Радио Милева

Брутална трансформација на српскиот пејач: Фотографијата на Саша Ковачевиќ од соблекувалната ќе ве остави без здив (фото)

Пејачот Саша Ковачевиќ (37) многу се грижи за својот изглед, а судејќи по телото изгледа како да не излегува од теретана. Саша низ годините...
Радио Милева

Теа Трајковска неодамна ги зголеми усните, но нејзината најнова трансформација е толку моќна што нема шанса да кажете дека е таа (фото)

Пејачката Теа Трајковска периодов даде на знаење дека воопшто не им се плаши на промените. Неодамна Теа се реши да влезе  во редот на...
Радио Милева

Дарко Лазиќ претера со тренинзите!? Пејачот редовно посетува теретана, a сега изненади многумина со неговиот изглед (фото)

Дарко Лазиќ долго време се бореше со вишокот килограми, кои во еден момент му се заканија по неговиот живот. По операцијата на желудникот,...
Радио Милева

Ќе останете подзинати од нејзината трансформација: Објавени невидени фотографии на Георгина Родригез од животот пред да го запознае Роналдо (ФОТО)

Објавени се досега невидени фотографии од Георгина Родригез во раните дваесетти години, кои ја откриваат нејзината трансформација...
Радио Милева

Заборавете на Маја Маринковиќ, ова е најголемата трансформација досега: „Не се разбудив убава преку ноќ“ (фото)

За задругарката Маја Маринковиќ често се вели дека „го сменила личниот опис“ и дека сега изгледа неспоредливо поинаку во споредба...