трансформација

Пронајдени се 33 резултати на тема „трансформација“
Радио Милева

Осамна фотографија од минатото: И Бојана Родиќ како сестра си Богдана изледала сесома поразлично пред естетските корекции (фото)

Медиумите слушнаа за Бојана Родиќ кога нејзината сестра Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ, а потоа таа започна врска со Мирко Шијан,...
Радио Милева

Погледнете како растеше и се трансформираше популарниот турски актер: Џан Јаман од 1 до 31 година (видео)

Популарниот турски актер Џан Јаман кој македонските гледачи, особено дамите го гледааат во серијата „Романтичарот“, периодов е актуелен...
Радио Милева

Викторија Лоба е нежна грација и по најновата трансформација: Пејачката ја скрати долгата руса коса, па се соблече… за на плажа (ФОТО)

Викторија Лоба покрај својот глас, снежно белиот руски физикус, сините очи и постојаната насмевка, како свој заштитен знак ја имаше...
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ со неверојатна стилска трансформација се појави во „Ѕвездите на Гранд“ и ги остави сите со подотворена уста! (фото)

Според правилата на новата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, како дел од жирито, покрај стандардните членови...