трансформации

Пронајдени се 7 резултати на тема „трансформации“
Радио Милева

Од „пин-ап“ девојка до жена – мачка: Адријана Кеш со нов изглед за народ повеќе да ја слуша или за да најде сродна душа?! (фото)

Фолк пејачката Адријана Ацеска неодамна се врати од Занзибар каде го имаше како што вели својот одмор од соништата. Можеби нештата ќе...
Радио Милева

Беше супермодел и жена со несекојдневна убавина: Веќе 30 години е зависна од естетски операции и едвај ги мрда очите (фото)

Поранешната манекенка Џенис Дикинсон беше секс симбол, желба на многу мажи, а жените ширум светот се восхитуваа на нејзината убавина....