тина ивановиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „тина ивановиќ“
Радио Милева

Вистинска бомба и во 5-тата деценија: 25 години ја знаеме како Тина Ивановиќ, а никогаш не би го погодиле вистинското име на пејачката (Фото)

На сцената е повеќе од 25 години, а сите ја знаеме како згодната и атрактивна Тина Ивановиќ, но ретко кој го знае нејзиното вистинско име.   View...
Радио Милева

Познатата фолкерка ги извади силиконите во петатта деценија од животот, се соблече во бикини и ги покажа природните гради (фото)

Пејачката Тина Ивановиќ деновиве ги поминува во топлиот Дубаи, а на социјалните мрежи редовно објавува фотографии. Пејчката ужива на...
Радио Милева

Познатата фолкерка својот син го родила на 16 години, а 10 години не и дозволувале да го види: „Никогаш не се откажав од него“

Фолкерката Тина Ивановиќ својот син го роди на 16 години, но својот син не го видела 10 години бидејќи нејзиниот поранешен сопруг и неговото...
Радио Милева

„Вака ми е подобро“: Пејачката Тина Ивановиќ ги извади силиконите и гордо го покажа природното деколте (фото)

Пред неколку месеци пејачката Тина Ивановиќ призна дека ги отстрани силиконите од градите, но и дека никогаш повеќе нема да прибегне...
Радио Милева

Тина Ивановиќ е „секси милфица“: За пејачката летото почна, па се соблече да покаже, колку е бујна, надарена и „сочна“! (ФОТО)

Пејачката Тина Ивановиќ го запали  Инстаграм кога на својот профил објави неколку провокативни фотографиии во низа. За неа, летото...