тијана кадовиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „тијана кадовиќ“
Радио Милева

Ова е истата таа Тијана Кадовиќ: Несудената „Гранд ѕвезда“ на снимање доаѓаше со трајлер, телохранители и свита стилисти, а сега не личи на себе (ФОТО)

Иако не мина во финалето, минатогодишната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ сигурно ја обележа таа – Тијана Кадовиќ. За нејзиното доаѓање...
Радио Милева

„Ѕвездата од приколката“ Тијана Кадовиќ не влезе ни во финалето: Гранд остана без „првата вистинска ѕвезда?“ (ФОТО)

На изненадување на многумина Тијана Кадовиќ не се квалификуваше за финалето на “Ѕвездите на Гранд” и покрај фактот дека таа е...
Радио Милева

Минатиот пат дојде со приколка и телохранители, а сега потенцијалната „Гранд ѕвезда“ пееше во маичка со безобразен натпис, па и го сврте грбот на колешката и му држеше предавање на жирито! (ФОТО+ВИДЕО)

Како и минатиот пат, натпреварувачката  Тијана Кадовиќ и при својот најнов настап направи голем хаос  во „Ѕвездите на Гранд“. Тијана,...
Радио Милева

Натпреварувачката дојде со телохранители, асистент за облекување, па се однесуваше како да е најголема ѕвезда и го „исфрли“ Аца Лукас од жирито! (ВИДЕО)

Тијана Кадовиќ се појави во “Ѕвездите на Грнд” со голема придружба и се однесуваше како да е најголемата ѕвезда! Вакво нешто за...