тетоважи

Пронајдени се 31 резултати на тема „тетоважи“
Радио Милева

Калиопи како Карлеуша: Додека на фанови на српската фолк дива го тетовираа нејзиниот лик на себе, обожавател на Калиопи ги истетовира стиховите на нејзината „Обои ме“ на раката (ФОТО)

Идолопоклонството е чудна работа. Особено на оние кои за своите идоли се подготвени да сторат се’, зашто безрезервно ги обожаваат,...
Радио Милева

Ана Рајковиќ објасни зошто ги отстрани тетоважите – оставила само две, а еве на кого се посветени (фото)

Ана Рајковиќ, поранешна манекенка и сопруга на голманот на фудбалска репрезентација, Предраг Рајковиќ, со недели е во центарот на вниманието...
Радио Милева

Страстна во спалната соба: Сека Алексиќ објави предизвикувачка фотографија на која позира без облека (фото)

Пејачката Сека Алексиќ ја доведе својата линија до посакуваниот изглед, а следбениците на социјалните мрежи ги остава без здив со својата...
Радио Милева

Момчето на Анастасија Ржнатовиќ на плажа ги покажа тетоважите: Немања е како сликовница, од семеен пртрет до тетоважа со името на возачот (фото)

Фудбалерот Немања Гудељ, чие име во последните месеци се поврзуваше со терминот „дечкото на Анастасија Ражнатовиќ“, се соблече на...
Радио Милева

Мелита се истетовира на видливо место: „Крвав загриз“ и едно битно име осамнаа на силиконската предница на „скопската тигрица“, која побргу би умрела од страст, отколку од досада (ФОТО)

Поранешната ТВ водителка и позната трендсетерка Мелита Ракичевиќ  Инстаграм обилно го користи како место на кое сите можат да го видат...
Радио Милева

Од нејзините облини запира здивот: Со тетоважа на интимниот дел, Александра Суботиќ „пука“ од сексипил (фото)

Поранешната реалити натпреварувачка Александра Суботиќ  ужива во животот. Суботиќ која живее во Нови Сад ја искористила можноста да...
Радио Милева

Водителката покажа „скокотлив“ детаљ под бикините додека ја заведуваше камерата, иако не и беше таква намерата: Душица Јаковлевиќ крие тетоважа на интимата (ФОТО)

Водителката на најгледаното регионално ријалити шоу Душица Јаковљевиќ ги користи последните слободни денови од одморот, пред почетокот...
Радио Милева

Италијанскиот модел ги запали социјалните мрежи во минијатурно бикини, но сите гледаа во нејзините тетоважи на интимните делови

Kристина Бучино уште една ги воодушеви следбениците со разголените снимки од нејзиниот одмор  на Капри. Италијанскиот модел ужива во...
Радио Милева

Бугарската „Мис силикон“ покажа што е еротски бон-тон: Џулијана Гани, гола мами во џакузи, а патем и чести! (ФОТО)

Некогашната Мис еротик модел 20212 и Мис силикон 2013, сексапилната бугарска убавица Џулијана Гани уште еднаш ги разгоре страстите на социјалните...
Радио Милева

Ана Николиќ никако да му „погоди“ на народот: Пејачката повторно мета на осуда – бараат да и се додели старател! (видео)

Српската пејачка Ана Николиќ на социјалните мрежи неодамна се пофали со двете нови тетоважи, по што наиде на лавина коментари и критика...