тетоважа

Пронајдени се 89 резултати на тема „тетоважа“
Радио Милева

„Солзите сами почнаа да течат“: Тајзи трогнат што дочека да види – му го тетовираа ликот од почит по немила случка од чиј исход само Бог знае зошто (фото)

Кумановскиот пејач и музичар Тајзи преку социјалните мрежи сподели несекојдневна објава од која објасни дека е поласкан од она што...
Радио Милева

Викторија Бекам ја отстрани тетоважата со иницијалите на нејзиниот сопруг: „Ми беше лошо од неа“ (фото)

Викторија Бекам ги поттикна гласините за развод кога обожавателите забележаа дека таа ја отстранила тетоважа со иницијалите на нејзиниот...
Радио Милева

Селма Бајрами и во петтата деценија има совршена линија: Позира на тераса во секси бикини, без вишок килограми (фото)

Пејачката Селма Бајрами отсекогаш важела за една од најубавите на естрадата, а сега уште еднаш ја потврди оваа титула. Иако веќе зачекори...
Радио Милева

Фолкерката Марија Луиса Тодоровска покажа со тетоважа под папокот, зошто меѓудругото, треба добро да го владеете јазикот (ФОТО)

Битолската фолкерка Марија Луиса дефинитивно решила да биде „ѕвезда од насловниците“. Затоа сексапилната битолчанка обилно користејќи...
Радио Милева

Пред историскиот меч со Португалија за пласман на СП во Катар, Панчо-ДНК подготвен на нова „жртва“: „Ми мириса дека ќе отиде и десната нога“ (ФОТО)

Македонија е пред фудбалска историја. Натпреварот што се чека цел живот колку и да изгледа како „невозможна мисија“, оваа репрезентација...
Радио Милева

Бугарската пејачка Гери Никол со тетоважа на секси дел од телото: „Ефектот на пеперутката“ може да ја убие (ФОТО)

Бугарската пејачка со „најизвајано газе“ Гери Никол откако се врати од својот одмор во Доминикана, од каде сподели серија „жешки“...
Радио Милева

Кија Коцкар најмногу „пали“ со гигантските природни гради, но сега предизвика дополнителна возбуда, откако ја покажа тетоважата во пределот на интимата (ФОТО)

Од некогашна стјуардеса, преку ријалити ѕвезда до пејачка со своја автобиографија… Кија Коцкар полека ја тера својата кариера, која...
Радио Милева

Нивес Целзиус во фустан отворен од отстрана од пазуви до колкови, многу што покажа: Бујни набрекнати гради и под нив интересна тетоважа (ФОТО)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус секојдневно ги полни насловните страници, но не заради новите песни, туку заради разголените секси...
Радио Милева

Осамна необичен оглас: Се продава бричот на пејачката од „Хурикејн“, со кој пред да се тетовира, го бричелa овој дел од телото (ФОТО)

На  сајтот кој се занимава со продажба на разни работи се појави оглас кој некои ги насмеаа, а некои воодушевија. Имено, тој што го објавил...
Радио Милева

Мартин од „Некст Тајм“ си го истетовира брат му Стефан на раката: Брат за брат, близнакот на тетоважа! (ФОТО)

„Некст тајм“ се еден од оние бендови кои секојдневно не „киснат“ по насловниците на медиумите и не ги има секоја вечер по ТВ емисиите,...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ топлес ја покажа новата тетоважа: Нема да ви се верува кого истетовирала Елена? (ФОТО)

Елена Китиќ, ќерката на славната пејачка фолк двојка Марта Савиќ и Миле Китиќ е се’ поприсутна на социјалните мрежи, а со то и во медиумите...