Теодора Џехверовиќ

Пронајдени се 87 резултати на тема „Теодора Џехверовиќ“
Радио Милева

Џехва ги распамети фановите: Пејачката го покажа з*дникот во преден план, но него заборави да го сокрие (фото) 

Теодора Џехверовиќ не ги крие своите атрибути кои ги изгради со макотрпна работа во теретана. Пејачката често објавува свои разголени...
Радио Милева

Откако лицето на Теодора Џехверовиќ осамна испрскано со чудна бела материја, пејачката набрзина ја одгатна скокотливата мистерија (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ колку што е аактина на естрадата толку  е активна и на социјалните мрежи каде со своите објави привлекува...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ сакаше да го нагува лицето со домашна маска, но од глетката и порачаа дека е само за на сајт за возрасни (фото)

Теодора Џехверовиќ со своите објави привлекува големо внимание на социјалните мрежи, поради што често наидува на брутални осуди и критики...
Радио Милева

Мајката на Теодора Џехверовиќ го гледала непристојниот настап на својата ќерка, па се огласи со свој став(фото)

За експлицитното видео и непристојно однесување проговори и мајката на Теодора Џехверовиќ. Теодора почнала се послободно да се однесува,...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ вака ја правда голотијата: „Порано сликарите сликаа голи жени и тоа беше уметност“ (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ често ја провоцира јавноста со содржината што ја објавува на социјалните мрежи, а сега со најновата објава повторно...
Радио Милева

Овие ѕвезди беа на мета на опсесивни обожаватели: Ги демнеа, испраќаа морничави писма, се преселија во нивните маала, а една од нив беше и  „Ѕвезда на Гранд“ која сите ја знаете (фото) 

Познатите личности покрај славата која носи многу фанови кои им се восхитуваат, понекогаш поминуваат и низ грди моменти и другата страна...
Радио Милева

Ги средува фотографиите наместо изгледот: Теодора Џехверовиќ провокативните изданија ги шминка со оваа алатка (фото) 

Теодора Џехверовиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието поради видеото кое го објави и на кое јасно се гледа дека користи фотошоп. Атрактивната...
Радио Милева

На Теодора Џехверовиќ и го уништиле џипот пред зграда: Мерцедесот однапред „унакажан“ и непрепознатлив (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ затекнала непријатна сцена на излегување пред зградата во која живее. Се шокирала кога видела дека џипот...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ се огласи по повод секс-снимката што ѝ беше објавена: „Може да има само две вистини – дека не сум јас или дека некој ме снимал“

Популарната Теодора Џехверовиќ гостуваше во „Амиџи-шоу“ на Огњен Амиџиќ каде што првпат зборуваше за секс-снимката што осамна во етерот...
Радио Милева

Џехва прави сцени по кафетерии, комшиите се жалат дека е невоспитана: „Непристојна е, се однесува како да е на нива“

Теодора Џехверовиќ често е во центарот на вниманието на јавноста поради скандалите што ги прави, а оние кои живеат близу нејзиниот дом...
Радио Милева

Привилегија само за понежниот пол: Теодора Џехверовиќ од публиката бараше да ја удираат по задникот, а потоа паднаа и закани (видео)

Пејачката Теодора Џехверовиќ на неодамнешниот настап имаше чудно барање од својата публика. Имено, таа побарала да биде удирана по...
Радио Милева

Пејачката ужива на Сејшелите, од каде им испрати „влажен поздав“ на пријателите: Џехва разголена во жешки пози што ги можат само виртуози (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ по аферата со аудио снимката која осамна на ТикТок на која наводно се слуша нејзиното стенкање и страсно...
Радио Милева

Џехва за него е минато, кошаркарот има нова љубов: Нино Челебиќ во врска со ангелски убавата водителка и режисерка на спотови Исидора (ФОТО)

Кошаркарот Нино Челебиќ очигледно повторно е среќен во љубовта. Имено, како што пренесуваат српските меиуми, Нино стапил во врска со...