тања савиќ

Пронајдени се 120 резултати на тема „тања савиќ“
Радио Милева

„Тања децата не ги изведува од дома бидејќи се плаши Душан да не ги украде“: Соседите на пејачката открија што се случува во нејзиниот дом по враќањето од Австралија

  Соседите на Тања Савиќ тврдат дека пејачката не ги изнесува децата од својот дом бидејќи наводно се плаши дека нејзиниот се уште...
Радио Милева

Тања Савиќ се огласи по наводните преписки во кои се нејзините деца се жалат на неа: „Сите го знаат мојот случај и знаат што се случи“

Пејачката Тања Савиќ повеќе од една година водеше битка за нејзините деца кои сопругот Душан Јованчевиќ ги зема без нејзино знаење...
Радио Милева

„Ја тепаше и гола ја исфрли на улица“: Пријател на Тања Савиќ откри шокантни детали од бракот на пејачката

Пријател на Тања Савиќ одлучи да откри се што трпела пејачката од нејзиниот сопруг Душан Јованчевиќ. „Душан е наркоман која ја малтретираше...
Радио Милева

Мажот на Тања Савиќ откри како пејачката ги навредувала колешките: „Сека е мајмун, а Јана има сељачки глас“

Пејачката Тања Савиќ неодамна на суд го доби својот сопруг Душан Јованчевиќ кој претходната година ги зема децата и без нејзино знаење...
Радио Милева

Сопругот на Тања Савиќ се огласи откако пејачката тргна со децата за Србија: „Се надевам дека наскоро сите ќе бидеме заедно“

Тања Савиќ по една ипол година конечно ги виде своите деца откако нејзиниот се уште законски сопруг Душан Јованчевиќ ги однесе децата...
Радио Милева

Тања Савиќ се огласи по написите дека сопругот прв поднел барања за развод: „Тој не поднесе ништо прв, јас го направив тоа претходната година“

Пејачката Тања Савиќ тврди дека пред година ипол дена поднела барање за развод од бракот со Душан Јованчевиќ и тврди дека тој е повреден...
Радио Милева

„Тања Савиќ само ме искористи за да си ги врати децата“: Жена од Австралија раскажа непознати детали за борбата на пејачката

Пред една година како бомба одекна веста дека сопругот на Тања Савиќ, Душан Јованчевиќ без нејзино знаење ги однел децата во Австралија...