тања савиќ

Пронајдени се 147 резултати на тема „тања савиќ“
Радио Милева

Ова е сестрата на Тања Савиќ: Билјана е физички многу слична на пејачката, само што не е на естрадата и не сака да се експонира во јавноста (ФОТО)

Познатата српска фолк пејачка Тања Савиќ има сестра Билјана, која за разлика од неа избрала да живее поинаков живот далеку од јавноста....
Радио Милева

Тања Савиќ го напуштила снимањето на новогодишната емисија поради Јована Јеремиќ: „Само преврте очи и си замина“

Пејачката Тања Савиќ го напуштила снимањето на новогодишната емисија „Амиџи шоу“ поради Јована Јеремиќ. Имено, пејачката Тања Савиќ...
Радио Милева

Тања Савиќ настапуваше во Македонија, па кога ја запеа „Македонско девојче“ направи атмосфера до плафон (видео)

Тања Савиќ важи за еден од најдобрите вокали во регионот и кога сите и предвидуваа успешна кариера, таа се омажи и се посвети на семејството. Меѓутоа,...
Радио Милева

Тања Савиќ во „лезбо акција“? Пејачката пред бракот со Душан имала афера со жена од Виена: „Се бакнувавме и милувавме“

Откако сопругот на Тања Савиќ, Душан Јованчевиќ за курир.рс откри дека пејачката пред бракот со него имала лезбо акција со Нарциса од...
Радио Милева

Тања Савиќ има видеа како од филм за возрасни? Сопругот на пејачката повторно се заканува – „Ако ги објавам снимките, готова е“

Во последната година ипол, многу често се пишува за емотивниот живот на пејачката Тања Савиќ. Имено, откако во април претходната година...
Радио Милева

Се огласи бабата на политичарот кој наводно е во врска со Тања Савиќ: „Нека се држи подалеку од мојот внук, таа не е жена за него“

Главна тема во медиумите периодов е врската на Тања Савиќ со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ. На оваа тема сега проговори...
Радио Милева

Љубовниот живот на Тања Савиќ како шпанска серија: Откако пејачката ја призна врската со политичарот, нејзиниот сопруг се заканувал: „Драшко, сешто може да ти се случи“

Пејачката Тања Савиќ гостуваше во емисијата „Премиера викенд специјал“ и отворено зборуваше за нејзиниот приватен живот. Тања проговори...
Радио Милева

Одговор што сите го очекуваа: По шпекулациите дека Тања Савиќ е во врска со познат политичар, ја прашаа дали има момче – еве што одговори

Пејачката Тања Савиќ изминатиот период е во центарот на вниманието поради написите дека наводно е во врска со познат политичар. Таа...
Радио Милева

Пред неа е уште една борба: Сопругот на Тања Савиќ доаѓа во Србија за да се бори за старателството на децата

Пејачката Тања Савиќ претходната година помина низ вистински пекол. Имено, во април 2020 година, сопругот на Тања, Душан Јованчевиќ без...
Радио Милева

Хаос во домот на босанскиот политичар со кој Тања Савиќ наводно имала афера: Неговото семејство не знаело за врската со пејачката?

Регионалните медиуми веќе неколку дена пишуваат дека српската пејачка Тања Савиќ наводно имала афера со градоначалникот на Бања Лука,...
Радио Милева

По аферата со политичарот, сочно клипче: Тања Савиќ ќе ве распамети, во свилен црвен пењоар, секси жартиери и црни чорапи (ВИДЕО)

Фолк пејачката Тања Савиќ неодамна се најде во центарот на вниманието по скандалот поради наводната љубовна афера со еден политичар,...
Радио Милева

По написите дека Тања Савиќ е во врска се политичар, се огласи и нејзиниот се уште законски сопруг: „Ако тоа е вистина, тогаш таа е жена без морал“

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ изјави дека пејачката Тања Савиќ е во врска со политичар од Босна. По оваа нејзина...
Радио Милева

„Тања Савиќ беше во тајна врска со зафатен политичар“: Водителката Јована Јеремиќ откри шокантни детали за пејачката

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ откри дека Тања Савиќ била во тајна врска со млад, босански политичар. Водителка...