тамара ѓуриќ

Пронајдени се 51 резултати на тема „тамара ѓуриќ“
Радио Милева

Се ожени, а неговата сопруга е копија на старлетата – овој пејач е поранешното момче на Тамара Ѓуриќ (фото)

Старлетата Тамара Ѓуриќ за една година успеа да се омажи и да се разведе од Никола Качаревиќ, со кој ја има ќерка Тамара  која ја крсти...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ на новогодишен дочек се појави полугола: Сите погледи вперени во градите на српската стралета (ФОТО)

Старлетата Тамара Ѓуриќсе појавила  на новогодишната реприза во еден познат хотел во Белград, каде гостите за „патерица“ ги забавувала...
Радио Милева

Таа е најцицлестата убавица во нејзината Паланка: Александра е сестра на познатата српска старлета, а како и неа обожава силикони и скапи автомобили (ФОТО)

Тамара Ѓуриќ ја запознавме кога влезе во реалното шоу „Фарма“, а во тоа време веќе имаше неколку естетски операции. Таа во ова ријалити...
Радио Милева

За Тамара Ѓуриќ не важат сообраќајните прописи: Стралетата ја надминала дозволената брзина и возела без појас (фото)

Старлетата Тамара  Ѓуриќ редовно ги почестува своите следбеници со детали од приватниот живот, на својата приказна споделува неколку...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ ја откри причината за неуспехот во љубовта: „Јас сум за добар развод, а не за лош брак“ (фото)

Поранешната водителка и учесничка во реалити Тамара Ѓуриќ гостуваше во една емисија и откри детали од нејзиниот приватен живот. Тамара...
Радио Милева

Од минијатурните бикини испаднаа силиконите – Тамара Ѓуриќ ги покажа стомачните, а еве каде ужива (фото)

Старлетата Тамара Ѓуриќ неодамна беше на одмор со својата ќерка и мајка, од каде често се рекламираше. Имено, Тамара и нејзиниот поранешен...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ отпатува на егзотична дестинација и јавно покажа како го поминува времето со нејзината наследничката (фото)

Старлетата Тамара Ѓуриќ ги спакува куферите и отпатува на луксузна дестинација, а овој пат отиде со ќерката Тамара. Старлетата секојдневно...
Радио Милева

„Не е вистина дека ми удрил шамари!“ Тамара Ѓуриќ била во полиција, која проверува дали има насилство во семејството (фото)

Веста дека старлетата Тамара Ѓуриќ наводно добила два шамари од сопругот Никола Качаревиќ како бомба ги погоди медиумите, а таа ги демантираше...
Радио Милева

Се разведе Тамара Ѓуриќ: Старлетата со ќерката се одалечи од партнерот: „Кому му е галје со кого спијам!“ (фото)

Долго време се шпекулираше за брачниот статус на Тамара Ѓуриќ, која пред една година роди ќерка со својот избраник Никола, на која и...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ разголена во мини бикини се шепуреше на глисер: Старлетата со ново, секси селфи видео, арно ама… веќе видено! (ВИДЕО)

Старлетата и поранешн реалити учесничка, Тамара Ѓуриќ не пропушта да ги ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со провокативни...
Радио Милева

Српската старлета ја шокираше јавноста: Тамара Ѓуриќ на важен настан се појави полугола, а ја донесоа на носила со Брза помош! (ВИДЕО)

Поранешната ријалити  учесничка, старлетата Тамара Ѓуриќ ги шокираше сите кога на еден голем настан во српската престолнина се појави...
Радио Милева

„Збогум Мајкл Џексон“: По прозивките поради изгледот на носот, старлетата Тамара Ѓуриќ повторно легна под нож (ФОТО)

Поранешната водителка и учесничка во реалните шоуа, старлетата Тамара Ѓуриќ решила да си го поправи делот од лицето од кој не била задоволна. Имено,...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ на концертот на Аца Лукас се појави без гаќички: Со интригантниот фустан откри премногу, таму долу, кај меѓуножјето! (ФОТО)

Фолк ѕвездата Аца Лукас одржа голем солистички концерт пред многубројната публика, која верно  го слушаше популарниот пејач во „Штарк...
Радио Милева

Старлетата Тамара Ѓуриќ „упропастена“: Не сакав да спијам со пластичниот хирург и затоа ме „унакажа“! (ФОТО)

Како бомба одекна веста дека Тамара Ѓуриќ пред неколку месеци го оперирала носот во Турција кај познат пластичен хирург, а сега откри...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ ја прошета новата силиконска задница: Старлетата со селфи по цело тело се пофали со комплетната телесна надоградба (ВИДЕО)

На 45 -иот  роденден на познатиот новинар и водител на актуелната сезона на реалното шоу „Задруга“, Милан Милошевиќ, кој го прославуваше...