таки

Пронајдени се 3 резултати на тема „таки“
Радио Милева

Татко и на Маја Маринковиќ со девојките потишува „швалерски договор“: Таки за потоа да нема главоболки и маки, тие претходно му потпишуваат дека може да ги пипка, штипка, дома да ги носи и со нив да има најралични односи…!

Таткото на Маја Маринковиќ, Радомир Маринковиќ  попознат како Таки, срочил „швалерски договор“, кој девојките кои сакаат да поминуваат...
Радио Милева

Додека таа доживува хистерии во „Задруга 4“, татко и на Маја Маринковиќ се фати со старлетата Наташа – Москва: Довчерашната ријалити другарка сега и е нова маќеа (ВИДЕО)

Таткото на Маја Маринковиќ, контроверзната учесничка во реалното шоу „Задруга 4“,  Радомир Маринковиќ – Таки, започна љубовна врска...
Радио Милева

Маја Маринковиќ влезе во конфликт, па ја „растури“ Ана Кораќ: „Дојде со куфер од село на 17 години и право во стриптиз бар“!

Откако Маја Маринковиќ влезе во конфликт со Ана Кораќ,изјави дека знаела многу пикантерии  за неа и дека има докази за сè. Како што изјавила,...