стјепан периќ

Пронајдени се 3 резултати на тема „стјепан периќ“
Радио Милева

Љубов пред камери: Ова е сопругот на Јелена Јованова, а за својата сакана вели – „Знаете и чувствувате кога сте ја нашле вистинската жена“

Нашата позната актерка Јелена Јованова која моментално е актуелна по улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“, веќе три...
Радио Милева

Јелена Joванова заедно со сопругот и синот позираше за хрватски магазин: „2020та беше како сценарио од холивудски филм“

Македонската актерка со хрватска адреса на живеење, Јелена Јованова и нејзиниот сопруг Стјепан Периќ во јуни претходната година се...