стефан живојиновиќ

Пронајдени се 57 резултати на тема „стефан живојиновиќ“
Радио Милева

Се проба во естрадните води, па се повлече од сцената: Лепа Брена откри каде е Стефан Живојиновиќ и во какви се односи

Поголемиот син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ се проба во естрадните води. Имено, Стефан сними неколку песни, а кога фати пандемијата...
Радио Милева

Боба Живојиновиќ се огласи по написите во српските медиуми дека е откриено кој го киднапирал синот Стефан: „Не сакам да зборувам за тоа“

Киднапирањето на синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Стефан Живојиновиќ и понатаму знае да биде главна тема. Имено, како што пишуваат...
Радио Милева

Нема да го препознаете на улица: Стефан Живојиновиќ откако се повлече од естрадата изгледа како друг човек (видео)

Помалиот син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ се обиде во музичките води, но неговата кратка, а слатка кариера траше кратко. Пејачот,...
Радио Милева

Драма на одморот на семејството Живојиновиќ: На Стефан му се изгубил секој траг, па Брена помислила на најлошото

Лепа Брена неодамна се врати од одморот со своето семејство кој традиционално го организираат секоја година. Брена заедно со Боба, Александра,...
Радио Милева

Луна „го мува“ Стефан Живојиновиќ: Брена на Инстаграм негативно изреагира, Анабела симпатиите ги негира!? (ФОТО)

Последниве денови големо внимание привлече приказната за симпатиите помеѓу Стефан Живојиновиќ и Луна Ѓогани. По присуството на Луна...
Радио Милева

Стефан Живојиновиќ откри каков однос има со сестрата на Богдана: „Најверојатно поради тоа мислат дека сме заедно“

Неодамна српските медиуми пишуваа дека синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ е во врска со сестрата на Богдана, Бојана. Како што тврдеа...
Радио Милева

Цеца Ражнатовиќ ги прокоментира написите дека сестрата на нејзината снаа е во врска со Стефан Живојиновиќ

Вељко Ражнатовиќ пред две недели односно на 24 ноември заплива во брачните води со Богдана Родиќ, а следната година ќе станат родители...
Радио Милева

Доаѓа уште еден славен зет во домот на Родиќ: Синот на Брена во врска со сестрата на Богдана Ражнатовиќ! (фото)

Стефан Живојиновиќ, наводно веќе четири месеци е во љубовна врска со Бојана Родиќ, сестрата на Богдана Ражнатовиќ и сопруга на синот...