стефан ѓуришиќ раста

Пронајдени се 11 резултати на тема „стефан ѓуришиќ раста“
Радио Милева

Ана Николиќ имаше брутален одговор на прашањето на новинарите за Раста: „Ти да не си некој сосед од селото, па те интеренсира тоа“

Пејачката Ана Николиќ во последно време е во центарот на вниманието на медиумите поради пишувањата за нејзиниот љубовен живот и шпекулациите...
Радио Милева

„Дојде со такси во ноќница“: Раста првпат раскажа како реагирал кога неговата бивша сопруга, Ана Николиќ му го уништи автомобилот

Раперот  Стефан Ѓуришиќ Раста се разведе од Ана Николиќ, но меѓу нив и понатаму има љубов и почит. Во гостувањето на една  емисија, Раста...
Радио Милева

Се шпекулира дека бившиот на Ана Николиќ, Раста е во врска со учесничка од „Ѕвездите на Гранд“: Taa се огласи и еве што имаше да каже

Ана Николиќ веќе неколку месеци ужива во љубовна врска со црногорскиот бизнисмен, а сега медиумите пишуваат дека наводно и нејзиниот...