став

Пронајдени се 15 резултати на тема „став“
Радио Милева

Кеба избегнуваше да зборува за екс-снаата Северина, но сега се реши да признае какви им се односите сега (фото)

И додека многумина мислеа дека Северина и Кеба останале во лоши односи, пејачот признал како стојат работите. Тој му гостувала на Огњен...
Радио Милева

Тамара, Лила и Велевска со ист став: „Интернетот стана место каде што може да навредува оној кој инаку би побарал автограм“

Социјалните мрежи, „Фејсбук“, „Инстаграм“, „Твитер“, станаа место каде што може да се информирате, рекламирате, да развивате свој...
Радио Милева

„Одлуката ја донесовме со жалење“: Се огласија од „Гранд“ откако ја отстранија кандидатката од натпреварот

Учесниката на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, Вања Кнежевиќ, беше дисквалификувана од споменатата шоу програма, а по големата бура...
Мегафон

„Нема шанси да дозволиме“: На народот му се придружија музичките уметници и естрадните ѕвезди, па под притисок на јавноста, Шилегов се уплаши и ретерираше за уривањето на Универзална сала!

Идејата за уривање на Универзална сала ја крена јавносрта на нозе, го бунтуваше народот, кому му се приклучија и голем дел од актерите,...
Радио Милева

По бурата со разводот Елена Велевска има јасен поглед: „Жените со став на многумина ќе им изгледаат препотентно и недостижно“! (фото)

За пејачката Елена Велевска месец август беше доста бурен кога е брачниот живот во прашање, но барем во јавноста за брзо време спадна...