стадион

Пронајдени се 7 резултати на тема „стадион“
Радио Милева

Станија се појави на трибини, навивачите „одлепија“: „Повеќе  гледав во твоите топки отколку во онаа на теренот“ (ФОТО)

Станија Добројевиќ навистина знае како да привлече внимание каде и да се појави. Старлетата oвој пат  беше меѓу навиачите на „Црвена...
Радио Милева

Вака „Меморија“ се подготвува за најголемата „концертна лудница“ под отворено небо: „Ја излези Ѓурѓо“ на „Високи штикли и црни чорапи“, а и ти „Шефе“ заедно со „Дирлада“ на нашата „рок ен рол матурска прослава“ (ФОТО+ВИДЕО)

Денес, 25 мај, некогашниот Ден на младоста, не случајно симболично одбран  за втората и поледна ПРЕСС конференција на групата „Меморија“...
Радио Милева

Романтика на стадион пред 40 илјади: Фудбалерот по победата сочно ја бакнуваше девојка си, а остатокот го почести со стриптиз

Марко Пјаца започна во почетниот состав на хрватска на Светското првенство, одигра сосема солиден натпревар, а за добрата изведба и...