срцев удар

Пронајдени се 13 резултати на тема „срцев удар“
Радио Милева

Пред шест години Ивана Петерс доживеа инфаркт среде емисија, а ова се фотографиите направен пред немилиот настан (фото)

Српската пејачка Ивана Петерс преживеа пекол кога доживеа срцев удар среде снимање на емисија. Таа сега се присети на овој немил настан...