спиење

Пронајдени се 77 резултати на тема „спиење“
Љубов и Секс

Положбата на спиење ја открива состојбата на врската – зависност, доминација или вистинска љубов?

Дали љубовната врска е здрава и блиска или во неа постојат одредени проблеми, сето тоа може да се заклучи од позата во која спијат паровите… Ви...
Радио Милева

Димитар Атанасовски роденденски привилегиран: Секој татко на новороденче се’ би дал за ваков подарок од сопругата (фото)

Водителот и маркетинг директор, Димитар Атанасовски на 1-ви септември го прослави својот 35-ти роденден. Утрото му почна уште во седум...