сораја вучелиќ

Пронајдени се 17 резултати на тема „сораја вучелиќ“
Радио Милева

Се огласи и сопственикот на кафаната од Скопје од каде беше исфрлена Сораја: „Немаме видено такво некултурно однесување на една жена“

Српската старлета Сораја пред неколку дена била избркана од скопски локал, пишуваат српските медиуми. Според наводите, старлетата во...
Радио Милева

Сораја во најпровокативниот фустан што сте го виделе до сега им ја покачи температурата на обожавателите: „Топло ми е поради тебе“

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) ги собори од нозе своите следбеници со фотографии од Монте Карло. Таа им покажа како да се забавува и максимално...
Радио Милева

Надвор од сите граници: Сораја додека се возеше во автомобил ги извади огромните гради од маичката, а потоа почна да ја снима и расната пријателка (видео)

Откако Сораја Вучелиќ потврди дека се омажила на тајна церемонија во Холандија, како и дека нејзиниот сопруг е милионер кој живее на...
Радио Милева

Сораја и Ана Кораќ го одбројуваат времето до нивната смрт: Старлетите си инсталираа апликација која го покажува судниот ден! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ покрена бизарен тренд – започна да ги наговара своите пријатели да ја инсталираат апликацијата која го одбројува времето...
Радио Милева

Душко Тошиќ ја изневерувал Карлеуша со српската стралета Сораја: И ветил развод, па и купил дијамантска нараквица „Картие“ од 60.000 евра!? (ФОТО)

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, исто така ја наголемо ја изневерувал пејачката. Тој тајно се гледал со познатата...
Радио Милева

Скандали, афери, местенки, измами, секс, дрога, криминал… Сораја објавува автобиографија – никој нема да биде поштеден!

Српската старлета Сораја  Вучелиќ ќе пишува книга за скандалите од својот живот во кои се вмешани голем број на бизнисмени, политичари,...