сообраќај

Пронајдени се 11 резултати на тема „сообраќај“
Радио Милева

Српската старлета прво гола позираше в кревет, а потоа речиси без облека го возеше и автомобилот: Станија направи хаос на социјалните мрежи, ама и на улиците на Мајами (ФОТО)

Станија неодамна ги спакува куферите и повторно ја посети Америка. Позната како една од најжешките девојки на  јавната сцена, ријалити...
Радио Милева

„Просто се шокирав“: Живкица Каленикова не очекуваше вакво нешто да и се случи во сообраќај додека чекаше на семафор

Во секојдневието и сите случувања и нешта кои не опкружуваат, сигурно сте помислиле дека добрите постапки станаа многу ретки, па кога...
Радио Милева

„Главата не служи само за фризури и шишање“: Сара Мејс „распали“ по несовесните возачи – вклучи камера и ги сними (видео)

Пејачката Сара Мејс е активен учесник во сообраќајот како возач, ама во скопскиот собраќаен метеж и владеење на постојан хаос, таа едноставно...
Радио Милева

Додека Заев со музика го пушташе новиот автопат, неговата кумашинка Љупка Митрова и без трубачи го блокираше патот за Валандово! (ФОТО)

Додека владеачката елита на СДС на чело со премиерот Заев китејќи се со туѓите перја со блех музика го пушташе новиот автопат Демир...
Мегафон

РСБСП: Управување моторно возило под одвлечено внимание, ризик-фактор што ја загрозува безбедноста во патниот сообраќај

Патниот сообраќај претставува извор на многу опасности од кои произлегуваат сериозни  последици – загубени човечки животи, голем...