сонце

Пронајдени се 30 резултати на тема „сонце“
Радио Милева

Најпознатата српска тиктокерка „на ладење“: Барби-Африка задрема во базенот на жешкото сонце, па го изгоре напрченото га*енце! (ВИДЕО)

Најпознатата српска  тиктокерка Барбара Миленковиќ, попозната како Барби-Африка, ужива во релаксација во базен во Црна Гора. Оваа атрактивна...
Радио Милева

Македонската мисица „изгоре“ на жешкото сонце: Емилија Розман на охридското крајбрежје во танга бикини, со тазе „жар црвено“ га*е (ФОТО)

Најжешкото годишно доба и официјално започна, иако многумина, особено дамите кои внимаваат како ќе изгледаат и облечени и откако ќе...
Радио Милева

Сузана Гавазова топлес на плажа во Грција: Зацрвента однапред, заруменета одзади, пејачката „ги изгоре“ убавата задница и бујните гради (ФОТО)

Јуни е месец кога се користи периодот да се избегнат „тешките жештини“ за да се биде на плажа. Тогаш сонцето не е толку јако, па може...
Радио Милева

На водителката и „изгореа“ силиконите: Катарина Колозеус, атрактивната сопруга на пејачот Љуба Перуќица остана со „испржена“ предница (ВИДЕО)

Водителката Катарина Колозеус и нејзиниот сопруг, пејачот Љубо Перуќица заминаа на одмор, па таа се пофали со фотографии од егзотична...
Радио Милева

Оваа малечко девојченце, денес позната ѕвезда, проба да биде вредна домаќинка: „Нашето сонце учи да готви“ (ВИДЕО)

Ова малечко девојченце од  насловната фотографија можеби веднаш нема да го препознаете. Особено ќе ве збуни и фотографијата до него,...
Радио Милева

Елена Стефановска и Наташа Малинкова позираат во несекојдневни пози со провокативни дози: Двете дами во бикини се „поопасни“ од летните горештини

Претходното лето, лето 2020 ќе се памти. Поради пандемијата со коронавирусот која се уште трае и никако да заврши, претходното лето беше...
Радио Милева

Мартин од „Некст Тајм“ сонце го грее и среде зима, меѓу Божиќ и Нова Година… и тоа не едно, туку сонца две во истовреме! (ФОТО)

Новогодишните празници помина,, пред нас е Божиќ. Речиси сите Новата 2021-ва година ја поминавме во домашен амбиент, со семејството, децата,...
Радио Милева

Нивес Целзиус се соблече на домашната тераса: Разголена легна да се сонча, па го потцени сонцето и си го изгори га*ето! (ФОТО)

Нивес Целзиус најде начин како да го искористи времето во изолација. Пред целосно да се разголи, Нивес објави фотографија од балконот...
Радио Милева

Бугарите имаат свој, ама и ние имаме наш: Гол се сликал во кампања за градоначалник на Софија, зашто „политиката е порно“

Во неделата во соседна Бугарија се одржаа локалните избори. Кандидатот за градоначалник на Софија од Бугарско Национално Обединување,...
Љубов и Секс

Патник го снимил полетувањето за време на зајдисонце во Охрид – од оваа глетка на езерото ќе останете воодушевени (ВИДЕО)

На Јутјуб каналот се појави видео од полетување на авион од охридскиот аеродром во Македонија. Прекрасната глетка која ја снимил овој...
Мегафон

Додека Заев го брише и од шахтите, Македонците среде Грција го развејаа знамето со шеснаесеткракото сонце од Кутлеш (ВИДЕО)

Додека актулната власт во Македонија ја обезличува македонската нација стругајќи го шеснаесеткракото сонце од Кутлеш дури и од канализациските...