софија милошевиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „софија милошевиќ“
Радио Милева

Софија Милошевиќ е фатална: По Лука Јовиќ, му ја растури врската на турскиот магнат Емир Ујар со Адријана Лима (ФОТО)

Манекенката и топ модел Софија Милошевиќ (29) која деновиве е присутна во сите српски медиуми заради нејзината врска со фудбалерот Лука...
Радио Милева

Софија Милошевиќ отвори душа: „Ме обвинија дека сум му го растурила бракот, а јас сум само вљубена… до уши!“ (ФОТО)

Убавата Софија Милошевиќ веќе неколку месеци ужива во љубовта со фудбалерот Лука Јовиќ, и повеќе не крие туку гордо истакнува дека е...
Радио Милева

Лука Јовиќ тргнал да ја „лови“ Дара – Бубамара, а заврши со Софија Милошевиќ: Ѕвездата на Реал ја „муваше“ фолкерката, ја „ќари“ манекенката!

Напаѓачот на Реал-Мадрид, Лука Јовиќ (21) и се додворувал на Дара Бубамара (43)! Фудбалерот сакаше да ја „смува“ 22-години од него повозрасната...
Радио Милева

Ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, па обете ги прељубил со Хелена, ќерката на Топалко (ФОТО)

Босанскиот тенисер Дамир Џумхур не само што ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, туку и двете успеал да...
Радио Милева

Момчето на Снежана Ѓуришиќ влета во нов скандал: Перверзниот доктор сега би ја… манекенката Софија Милошевиќ (ФОТО)

Доктор Вања Милошевиќ момчето на пејачката Снежана Ѓуришиќ, очигледно не се опаметил по пораките што и ги испраќаше на анонимна девојка...
Радио Милева

Софија Милошевиќ, манекенката која ја поврзуваа со сопругот на Карлеуша, откри во каков однос е со Душко Тошиќ

Последните неколку месеци бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ имаше неколку кризи и проблеми. Имено, наводно пејачката го изневерувала...
Радио Милева

Додека тој играше на СП во Русија, девојката на српскиот репрезентативец Адем Љајиќ заврши во туѓи прегратки (ФОТО)

Топ моделот Софија Милошевиќ, која е во долгогодишна врска со српскиот фудбалер, репрезентативецот Адем Љајиќ, многумина изненади откако...