софија милошевиќ

Пронајдени се 23 резултати на тема „софија милошевиќ“
Радио Милева

Се породи манекенката Софија Милошевиќ: Српскиот фудбалски ас Лука Јовиќ одново стана татко, еве кој пол е бебето (ФОТО)

Српскиот фудбалски репрезентативец и играч на Реал Мадрид, Лука Јовиќ вчера стана татко по втор пат. Неговата свршеница, манекенката...
Радио Милева

Лука Јовиќ по втор пат ќе стане татко: Пред да добие принова, фудбалерот доби кривична пријава заради бекство од карантинот, а најверојатно и „шут карта“ од Реал!

Фудбалерот на Реал – Мадрид, Лука Јовиќ по втор пат ќе стане татко. Имено, неговата девојка, манекенката Софија Милошевиќ преку на...
Радио Милева

Нога меѓу нозе и изливи на нежност: Вака Софија Милошевиќ му го честиташе роденденот на Лука Јовиќ (ФОТО)

Фудбалерот на Реал – Мадрид, Лука Јовиќ наполни 22 години, а секако првите инајнежни  честитки дојдоа од девојката, манекенката и модел...
Радио Милева

Софија Милошевиќ е фатална: По Лука Јовиќ, му ја растури врската на турскиот магнат Емир Ујар со Адријана Лима (ФОТО)

Манекенката и топ модел Софија Милошевиќ (29) која деновиве е присутна во сите српски медиуми заради нејзината врска со фудбалерот Лука...
Радио Милева

Софија Милошевиќ отвори душа: „Ме обвинија дека сум му го растурила бракот, а јас сум само вљубена… до уши!“ (ФОТО)

Убавата Софија Милошевиќ веќе неколку месеци ужива во љубовта со фудбалерот Лука Јовиќ, и повеќе не крие туку гордо истакнува дека е...
Радио Милева

Лука Јовиќ тргнал да ја „лови“ Дара – Бубамара, а заврши со Софија Милошевиќ: Ѕвездата на Реал ја „муваше“ фолкерката, ја „ќари“ манекенката!

Напаѓачот на Реал-Мадрид, Лука Јовиќ (21) и се додворувал на Дара Бубамара (43)! Фудбалерот сакаше да ја „смува“ 22-години од него повозрасната...
Радио Милева

Ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, па обете ги прељубил со Хелена, ќерката на Топалко (ФОТО)

Босанскиот тенисер Дамир Џумхур не само што ги завел двете лути ривалки Зорана Јовановиќ и Софија Милошевиќ, туку и двете успеал да...
Радио Милева

Момчето на Снежана Ѓуришиќ влета во нов скандал: Перверзниот доктор сега би ја… манекенката Софија Милошевиќ (ФОТО)

Доктор Вања Милошевиќ момчето на пејачката Снежана Ѓуришиќ, очигледно не се опаметил по пораките што и ги испраќаше на анонимна девојка...
Радио Милева

Софија Милошевиќ, манекенката која ја поврзуваа со сопругот на Карлеуша, откри во каков однос е со Душко Тошиќ

Последните неколку месеци бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ имаше неколку кризи и проблеми. Имено, наводно пејачката го изневерувала...