социјални мрежи

Пронајдени се 26 резултати на тема „социјални мрежи“
Радио Милева

На терапија кај Дарко Јефремов: Чикашкиот камионџија како психијатар… во видеопорака им го кажа лекот на оние што „киснат“ на социјалните мрежи! (ВИДЕО)

Чикашкиот камионџија со американска „драјв лиценца“ и македонски пасош, Дарко Јефремов, познат како Дарко Влогс постираше нова видопорака...
Радио Милева

Глобален колапс на социјалните мрежи: По 14 часа прекин, Фејсбук и Инстаграм се вратија во живот во целиот свет

Веројатно повеќето од корисниците на социјалните мрежи  вчера, 13 март 2019, во попладневните часови забележаа дека апликациите Инстаграм...
Радио Милева

Игор Џамбазов со дилема на социјалните мрежи: Кој е поубав – Карлеуша кога ќе стане или Бајага пред да си легне?

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша секогаш знае како да биде во центарот на вниманието и скандалите. Повеќе од еден месец, Карлеуша...
Радио Милева

На социјалните мрежи немаат заедничка фотографија еден месец, а сега Љупка Митрова откри дали се уште е во врска со Спејко

Кога станува за парови на јавната сцена тука со сигурност може да ги вброиме победникот на „Големиот брат“, Дарко – Спејко и инфлуенсерката...
Радио Милева

Заедничкото селфи на Карлеуша и Нивес предизвика експлозија на социјалните мрежи: Две секс бомби на едно место! (ФОТО)

Деновиове хрватската пејачка и актерка, атрактивната Нивес Целзиус престојуваше во Белград. Меѓу останатите со кои се виде во српската...
Радио Милева

(ФОТО) Сериозно заболување: Марјана ја откри терапијата од која се зема загрижувачка доза за побрзо лекување!

Македонската Лото девојка и модел, Марјана Станојковска е една од поактивните јавни личности на социјалните мрежи, а тие како и на многумина...
Радио Милева

(ФОТО) „Мачко, гориш се пред себе“: Мелита повторно предизвика пожар на Инстаграм – половината ја истанчи како на тинејџерка!

За поранешната водителка Мелита Ракиќевиќ не смее да помине ден без провокација на социјалните мрежи, а следбениците подготвено реагираат...