снимање

Пронајдени се 52 резултати на тема „снимање“
Радио Милева

Лепа Брена пееше од изолација, па среде песна заплака и мораше да го прекине снимањето… и така неколку пати! (ВИДЕО)

Лепа Брена како и многу пејач(к)и дојде до идеја да запее од изолација, и со тоа да се обиде да ја залечи тагата што над сите нас се надвисна....
Радио Милева

Колегите едвај ја препознаа: Неда Украден на 68 години направи впечатлива промена на изгледот – црна коса, модерен стајлинг и длабоко деколте (фото)

Од Новата Година не дели уште помалку од половина месец, период кога естрадните имиња имаат поли агенди со настапи и снимања на новогодишни...
Радио Милева

Уште една позната личност „спроведена“ со качулка на глава: Секоја сличност е случајна… само, споредбата е намерна! (ФОТО)

Ова стана навика… Море каква навика, пракса стана… Да спроведуваат мистериозни ликови, или поточно познати лица, на кои лицето...