снимање

Пронајдени се 87 резултати на тема „снимање“
Радио Милева

Маца – „Дискреција“ јавно бара мажи за снимање филмови за возрасни: „Сите сте добредојдени, ова се моите услови“ (ВИДЕО)

Старлетата и реалити sвезда, Маца – Дискреција, отвори јавен конкурс, па ги повика сите мажи кои би сакале да снимаат филмови за возрасни...
Радио Милева

Карлеуша фиктивно или фактички, на снимање без гаќички: Под фустанот „пиштол гола панорама“ или само „оптичка измама“? (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша е член на на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, кој  привлекува најмногу внимание. И со своето однесување, критики, но и...
Радио Милева

Безвремена убавина: Маја Гроздановска – Панчева се препушти во рацете на Сергеј Варошлија, а резултатот воодушеви многумина (фото)

Таа важи за една од најубавите Македонки, а и една меѓу најзгодните пејачки на македонското естрадно небо. Маја Гроздановска –Панчева...
Радио Милева

Александра Пријовиќ ја нарекоа „кинеска кралица“: Еве зошто кога се појави на снимање во „Гранд“, сите ја покажуваа со прст и и’ се изнасмејаа?! (ФОТО)

Не е тајна дека скоро сите ѕвезди и славни личности користат различни уметоци (познати како клипсови) за да ја дотераат косата да изгледа...
Радио Милева

Сите се крстеа кога видоа каков дојде на снимање во „Гранд“: Ѓорѓе Давид како Индијанец… не, како американски маринец! (ФОТО)

Ѓорѓе Давид како член на жирито, повремено знае да ги изненади своите верни следбеници на „Ѕвездите на Гранд“ со својот необичен стајлинг,...
Радио Милева

Без шминка и далеку од гламурозно издание: Вака Сања Кужет се појави на снимање, а многумина не ја препознаа (фото)

Водителката Сања Кужет се појави на снимањето на шоуто на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ со заштитна маска на лицето...
Радио Милева

Весна Дедиќ откри дека никогаш веќе нема да ја покани Калиопи во својата емисија „Балканска улица“: „Таа доцнеше, а мене ми се закани со отказ… тоа никогаш нема да и го заборавам“

Весна Дедиќ, познатата српска ТВ водителка и автор на популарната емисија „Улица Балканска“ која по долги години на РТС однеодамна...
Радио Милева

Карлеуша се надмина: Овој пат на снимање дојде со проѕирен градник од кој пупките беа на мегдан (фото+ видео)

Снимањата на „Ѕвездите на Гранд“ се одвиваат непречено, а жирито неуморно го работи она за кое ги плаќа „Гранд“ продикција. И баш кога...
Радио Милева

Скандал: Босанац на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ја погали Карлеуша за разголениот задник, па си го доби… (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша (42) одново дојде  провокативно облечена на снимањето на на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а нејзиниот колега од жирито,...
Радио Милева

Карлеуша без гаќички дојде на снимање во „Гранд“: Додека позираше, фустанот се спушти, а таа немаше намера да се покрие (фото+видео)

Секое следно издание на „Ѕвездите на Гранд“ е ново изненадување кога е во прашање изгледот на Јелена Карлеуша, која секогаш е во фокусот...
Радио Милева

Лидија Вукиќевиќ ја исфрлиле од снимање филм зашто одбила да се соблече гола: „Јас сум добро воспитана, но кога некој ќе се обиде да ме искористи, добива шлаканица“

Поттикната од актуелниот скандал со младата глумица и професорот по глума, поврзан со моќни луѓе во светот на актерството кои ја искористија...
Радио Милева

Ниту студот, ниту снегот не и можат ништо: Погледнете Карлеуша каков секси стајлинг има и среде зима! (ФОТО)

После подолга пауза продолжија снимањата на „Ѕвездите на Гранд“, а Карлеуша повторно привлече најголемо внимание. Се разбира, со својот...