снежана савиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „снежана савиќ“
Радио Милева

Ќерката на познатата српска глумица Снежана Савиќ израсна во вистинска убавица: Вака денес изгледа Анита (ФОТО)

Иако приватниот живот на Снежана Савиќ отсекогаш бил прекриен со велот на мистеријата, домашната јавност знае дека таа некогаш беше...
Радио Милева

Серија за сопругата на маршалот: Ќе има и пикантерии од спалната соба на Тито, а еве која позната актерка и пејачка ја игра Јованка Броз ( ВИДЕО)

Снежана Савиќ и Небојша Дугалиќ ги толкуваат главните улоги во новата серија „Јованка Броз и тајните служби“, а сега е откриено дека...