слоба радановиќ

Пронајдени се 43 резултати на тема „слоба радановиќ“
Радио Милева

Oва досега не и беше познато на јавноста: Еве како Слоба ја запросил Киа Коцкар и колку чинела нејзината венчаница

Киа Коцкар и Слоба Радановиќ го привлекоа вниманието на јавноста со нивното учество во „Задруга“. Победничката на реалното шоу беше...
Радио Милева

На родителите на Слоба Радановиќ на домашната врата им залепиле негова посмртница, а пејачот на сторителите јавно им се закани: „Ќе ви го за*ерам животот“ (ФОТО)

Пејачот Слоба Радановиќ  на својот Инстаграм профил објави посмртница направена со неговата слика. Бесен поради оваа постапка, пејачот...
Радио Милева

Еве како изреагира Луна кога продукцијата и ја пушти новата песна на Слоба Радановиќ насловена „Коцка“ (ВИДЕО)

Продуцентите на реалното шоу “Задруга 2” одлучија  да и приредат мало изненадување на  Луна Ѓогани, па и ја пуштија да ја слушне...