слаткар

Пронајдени се 13 резултати на тема „слаткар“
Радио Милева

Откако старлетата Драгана Спасовска заврши кај Слаткар во спот, заврши и во „Бекстејџ“ од каде порача: „Не сум родена за да сецкам салата и пијам ракија со мажот“ (ВИДЕО)

Старлетата Драгана Спасовска која своевремено македонската јавност ја запозна токму преку „Бекстејџ“ каде зборуваше за својот живот...
Радио Милева

Повторно во „луда романтика“, овој пат во Франција: Сања и Слаткар главни на црвениот килим на Кански филмски фестивал

Бисерот на азурниот брег, монденскиот Кан, и оваа година го собра џет сетот и филмаџиите од целиот свет по повод 71-вото издание на традиционалниот...
Радио Милева

(ВИДЕО) Луда романтика: Слаткар и Сања на втор меден месец во Италија – станаа актакција пловејќи со гондола!

За некои  можеби е незамисливо да се работи заедно со сопругот или сопругата, па освен времето поминато заедно дома, да треба и работните...