скараа

Пронајдени се 3 резултати на тема „скараа“
Радио Милева

Пејачката се скара со синот околу неговата свадба: Гоца Божиновска би сакала гала прослава, Мирко и Бојана – интимна забава! (ФОТО)

Синот на пејачката Гоца Божиновска – Мирко Шијан и идната снаа Бојана Родиќ наскоро го очекуваат своето прво дете, а нивната венчавка...
Радио Милева

Коронавирусот ги скара фолкерите – пејачката Сани и музичарот Мојсо: „Од такви како тебе ќе нае*еме“! (ФОТО)

Коронавирусот ги затвори луѓето дома, па очигледно не навикнати 24/7 да седими во 4 ѕида, кај многумина нервозта е присутна повеќе од вообичаеното....