синан сакиќ

Пронајдени се 12 резултати на тема „синан сакиќ“
Радио Милева

Го држи за рака во болничката постела: Ќерката на Синан Сакиќ ја објави последната фотографија со татка си (фото)

Пејачот Синан Сакиќ вчера ја изгуби битката со долгата и тешка болест и почина во својот сом во Белград, а неговите најблиски тешко се...
Радио Милева

Ќерката на Синан Сакиќ со шокантен статус за Анабела: Изгледа Гаги не ја тепал доволно, штом ќерка и Луна ја учи на вакви работи!

Како и повеќето луѓе во Србија и околните земји кои барем еднаш јго гледале реалното шоу  „Задруга“, така и ќерката на фолк легендата...