шилегов

Пронајдени се 5 резултати на тема „шилегов“
Радио Милева

Снеже Велков му го честиташе роденденот на Скопје, ама ќе се обиде ли да го направи и Шилегов „ВИП на еден ден“?

Македонскта водителка Снеже Велков повторно ја гледаме на ТВ екраните. Таа се врати во телевизискиот етер со новиот проект со хумана...
Ништо лично

Откако најави дека ќе им наплаќа паркинг: Моторџиите му се собраа, а Шилегов се држеше за своите… „аргументи“! (ФОТО)

Скопскиот градоначалник и неговата свита советници со нова генијална идеја, за нова давачка. Отсега и моторџиите ќе плаќаат паркинг...