шета

Пронајдени се 6 резултати на тема „шета“
Радио Милева

Додека секој втор Македонец живее како гладен Африканец, Ева Заева илјадници евра „шета на ланец“? (ФОТО)

Внуката на премиерот Зоран Заев,  или ќерката на Вице-то, ако повеќе сакате, Ева Заева не ретко знае да го привлече вниманието на јавноста....
Живот и Стил

Пензионерка од Белград стана хит на социјалните мрежи: Вака го прошета своето куче среде полициски час (ВИДЕО)

На најстарите граѓани на Србија им е забрането да излезат од дома заради вонредна состојба поради пандемија на коронавирусот. За нив,...